Dodatkowe moduły do AVOCADO Shipping, czyli personalizacja aplikacji

AVOCADO Shipping to integracja z firmami kurierskimi, która może być dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Możliwość modyfikacji działania aplikacji jest bardzo bogata. Wiele firm używa systemów ERP wzbogaconych o dodatkowe modyfikacje i rozszerzenia. W takich sytuacjach możliwe jest pełne dostosowanie aplikacji do istniejących procesów.

Pewność doręczenia

Dostosowanie do firmy

Błyskawiczna prędkość

Wielojęzyczne szablony

Shipping.AutomatycznaWysyłka – drukuj listy przewozowe w pełni automatycznie

Shipping.AutomatycznaWysyłka to możliwość obsługi seryjnych wydruków listów przewozowych o takich samych parametrach. Wydruk seryjny zostanie wykonany w oparciu o domyślne ustawienia.

  • Masowe wydruki listów przewozowych, bez konieczności otwierania parametrów wysyłki poszczególnych elementów – na podstawie zdefiniowanych ustawień wydrukujesz listy przewozowe jednym kliknięciem

  • Dostęp do aplikacji z poziomu desktop

 Shipping.CMR – automatyzuj Międzynarodowe Samochodowe Listy Przewozowe

Shipping.CMR to automatyczne tworzenie dokumentów CMR (Międzynarodowy Samochodowy List Przewozowy) na podstawie danych z Twojego systemu

  • Automatyczne wypełnianie listów CMR danymi zaciągniętymi z systemu

  • Eliminacja błędów związanych z ręcznym wpisywaniem danych

 Shipping.Integracje – dostosowanie do niestandardowych systemów

Shipping.Integracje to system wymiany informacji pomiędzy aplikacjami zewnętrznymi np. sklepami internetowymi lub systemami. Daje możliwość zintegrowania aplikacji Shipping z dowolnym systemem. Z pomocą tego dodatku szybko i sprawnie połączysz niestandardowy system e-commerce czy też ERP, na którym pracuje Twoja firma z aplikacją Shipping i będziesz mógł cieszyć się udogodnieniami.

  • Szybka integracja z dowolnym oprogramowaniem, niezależnie od technologii w jakiej zostało napisane

  • Współpraca z wieloma systemami – także systemem dedykowanym, czyli stworzonym na zamówienie