preloder
Strefa Klienta/Filmy instruktażowe2018-11-09T10:30:36+00:00

Działanie aplikacji Y.Shipping

Tworząc aplikację Y.Shipping położyliśmy nacisk na szybkość działania oraz prostotę jej użycia.

Dodatek Shipping.eDokumenty

Usprawnienie procesu wysyłki dokumentów towarzyszącemu nadaniu paczki

Rozwiązanie to pozwala automatycznie drukować i/lub wysyłać do klienta faktury wraz z dodatkowymi załącznikami. Dzięki Shipping.eDokumentom będziesz w stanie stworzyć spersonalizowane wiadomości email, które będą wysyłane automatycznie do klientów. Dodatkowo faktura lub inny dokument źródłowy można wydrukować na stanowisku magazyniera. Umożliwia to kompletację zamówienia oraz dołączenie faktury do przesyłki.

Integracja z COMARCH ERP XL

Integracja firm spedycyjnych z ERP Comarch XL

Tworzenie listów przewozowych prosto z Comarch ERP XL za pomocą Y.Shipping to doskonała metoda na zwielokrotnienie szybkości pracy na magazynie z użyciem dotychczasowych zasobów ludzkich. Przy integracji z systemem Comarch XL jesteśmy w stanie w znaczący sposób zautomatyzować pracę. Możemy dodać przycisk tworzenia listów przewozowych bezpośrednio do systemu ERP. Aplikacja umożliwia generowanie listów przewozowych z dowolnych dokumentów handlowych i magazynowych.

Integracja z COMARCH ERP OPTIMA

Integracja firm spedycyjnych z ERP COMARCH OPTIMA

Współpraca z kurierami bezpośrednio z Comarch ERP Optima dzięki Y.Shipping to duże ułatwienie dla prężnie rozwijających się firm, które nadają przesyłki do swoich kontrahentów. Podobnie jak w systemie Comarch ERP XL możemy tworzyć listy przewozowe bezpośrednio z listy faktur lub dokumentów magazynowych. Y.Shipping zapisuje numer listu przewozowego w atrybucie faktury, dzięki czemu w systemie ERP posiadamy zawsze komplet danych.

Integracja kurierów z Subiekt GT

Jest to jedna z naszych podstawowych i najbardziej rozbudowanych integracji.

Jeżeli Państwa firma wysyła przesyłki i korzysta z rozwiązań firmy INSERT takich jak Subiekt GT, Nexo lub Sello to Y.Shipping jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem, które zapewni integrację tych systemów z kurierami oraz spedytorami.

Integracja z Enova

Integracja z Shoper

Integracja platformy sprzedażowej Shoper z firmami kurierskimi

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec