preloder
Personalizacja Y.Shipping2018-04-27T14:49:21+00:00

Zautomatyzuj procesy w swojej firmie

Y.Shipping to integracja z firmami kurierskimi, która może być dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Możliwość modyfikacji działania aplikacji jest bardzo bogata.

  • Dostosowanie do indywidualnych potrzeb – Wiele firm używa systemów ERP wzbogaconych o dodatkowe modyfikacje i rozszerzenia. W takich sytuacjach możliwe jest pełne dostosowanie aplikacji do istniejących aktualnie rozszerzeń i procesów.

  • Wielojęzyczne i wielowariantowe powiadomienia dla odbiorców – Dodatek do aplikacji o nazwie Y.eDokumenty umożliwia automatyczne powiadomienia klientów o generowanych dla niego przesyłkach. E-maile do klientów możemy wysyłać automatycznie w wielu językach i z załączeniem potrzebnych dla klienta dokumentów.

Co możemy dostosować?

Y.Shipping to integracja z firmami kurierskimi, która może być dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Możliwość modyfikacji działania aplikacji jest bardzo bogata.

  • Dane dotyczące płatności oraz wymiary i wagi paczek – Możemy dodatkowo ustawić niestandardowe reguły pobierania informacji z systemu ERP na list przewozowy. Istnieje możliwość ustawienia dostosowania wag, wymiarów paczek, palet lub niestandardowych opakowań. Możemy dostosować również pobieranie kwot pobrań oraz ubezpieczeń za nadawane przesyłki.

  • Współpraca z wagami, czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami etykiet samoprzylepnych – Aplikacja Y.Shipping współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, dzięki czemu wystarczy zeskanować kod z faktury aby utworzyć z niej list przewozowy. Możliwa jest również współpraca z wagami w celu dokładnego ważenia przesyłek na stanowisku magazyniera. Etykiety, które stworzymy w aplikacji Y.Shipping mogą być drukowane się na drukarkach etykiet samoprzylepnych lub zwykłych drukarkach A4.