Referencje

„Specjalizujemy się w sprzedaży wysyłkowej, dlatego sprawna integracja z firmami kurierskimi to podstawa. Rozwiązanie Y.Shipping, które zostało wdrożone przez firmę YOSI.PL idealnie odpowiada naszym potrzebom. Specjaliści z firmy YOSI.PL dostosowali również oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań, co było dla nas bardzo ważne.”

Tendina.pl

„Nieoceniona pomoc przy konfiguracji i pierwszych krokach w nowym środowisku bardzo pomogły naszym pracownikom w błyskawicznym wdrożeniu. Po kilku dniach monotonne czynności przestały być uciążliwe. Przesyłki, które adresowane były godzinami, teraz mogliśmy wysłać kilkoma kliknięciami w kilka sekund.”

FHU Kaszmir

„Nasi klienci wprowadzają swoje dane adresowe i my wykorzystujemy je automatycznie do przygotowywania listów przewozowych. Tym samym mamy zdecydowanie mniej pomyłek, a czas poświęcany na przygotowywanie wysyłek skrócił się o trzy czwarte.”

PPH Piast

„Wysyłam dziennie około 300 przesyłek. Wyeliminowaliśmy możliwość ewentualnych pomyłek w przesyłkach. Dzięki korzystaniu z rozwiązania Y.Shipping nasi pracownicy działu wysyłek oraz kurierzy firm kurierskich są zawsze uśmiechnięci i zadowoleni ze swojej pracy.”

SF-FILTER Sp. z o.o.

Zaufali nam