AVOCADO Shipping dla InPost

 – 10 % na aplikację dla Klientów InPost 

JAK TO DZIAŁA ?

AVOCADO Shipping, to aplikacja do automatycznego generowania listów przewozowych, integrująca systemy ERP i e-commerce z systemami firm kurierskich i spedycyjnych. Umożliwia błyskawiczne nadawanie paczek kurierskich oraz drukowanie etykiet dla dowolnych kurierów i spedytorów.

INTEGRACJE KURIERSKIE

Shipping posiada ​największą w Polsce ilość integracji ​z przewoźnikami. Dane do listów przewozowych są pobierane bezpośrednio z systemu ERP lub platformy e-commerce, dzięki temu nie ma potrzeby ich ręcznego wypisywania. Nie musisz przejmować się koniecznością zmieniania platform kurierskich.

Integracja AVOCADO Shipping z kuriami

INTEGRACJE Z SYSTEMAMI ERP I E-COMMERCE

Integracja Shipping z ERP

Współpraca Shipping z systemem ERP/e-commerce odbywa się dwustronnie i jest w pełni zautomatyzowana. Z jednej strony Shipping pobiera z systemu ERP informacje potrzebne do wysyłki i w trybie online przesyła je do wybranego spedytora, z drugiej przekazuje i automatycznie zapisuje w systemie informację zwrotną w postaci nr. listu przewozowego oraz daty doręczenia przesyłki. Dzięki temu, cały proces realizacji zamówień można obsłużyć bezpośrednio w systemie – bez konieczności ciągłego logowania się na portalach firm kurierskich.

Wypełnij formularz i zgarnij -10% na aplikację

Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a.

Skontaktuj się z nami:

12 345 02 56

sprzedaz@avocadosoft.pl